• OSUSZACZ Z FUNKCJĄ OCZYSZCZANIA POWIETRZA 350W

Symbol: BP-ADH701
1522.20
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
DPD Polska + Allegro Kurier DPD 17.5
Dostępność 3 szt
Waga 16 kg

Zamówienie telefoniczne: 604779455

Zostaw telefon


Dane techniczne:

Wyświetlacz LED na panelu sterowania oraz na ścianie bocznej
Wskaźnik poziomu wilgotności LED
Wydajność: do 20 l/dzień
Wskaźnik pełnego zbiornika, automatyczne wyłączanie
Automatyczne odmrażanie
Filtr powietrza
Cicha praca: poniżej 47 dB
Pojemność zbiornika na wodę: 5,5 l
Funkcja ciągłego odpływu wody
Czynnik chłodzący: R290, 75 g
Blokada przycisków (Child-lock)
Napięcie: 220-240 V ~ 50 Hz
Moc: 350 W
Wymiary: 33 x 28 x 58 cm
Waga: 15,6 kg


Wilgotność powietrza we wnętrzach, w których przebywają ludzie, powinna oscylować na poziomie 30-60%. Takie powietrze nie jest ani przesuszone, ani zbyt wilgotne, dzięki czemu czujemy się komfortowo. Uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgotności gwarantuje zastosowanie osuszacza powietrza ADH701 marki Blaupunkt. Jest to urządzenie dbające nie tylko o dobre samopoczucie mieszkańców, ale również o stan techniczny budynku, nie dopuszczając do zawilgocenia ścian.

Model ADH701 to osuszacz kondensacyjny z wbudowanym kompresorem, charakteryzujący się wysoką wydajnością osuszania - 20 l/dobę. Jest to cecha, która umożliwia osuszenie powietrza w pomieszczeniuo powierzchni 20-45 m2. Bez problemu pozbędziemy się zatem niechcianej wilgoci z takich pomieszczeń jak salon, pralnia i suszarnia, a także z niewielkiego domku letniskowego.

Urządzenie pracuje nie tylko wydajnie, ale również bardzo cicho. Dzięki temu, że poziom hałasu nie przekracza 48 dB, można go używać podczas wykonywania codziennych czynności domowych, np. oglądania TV czy usypiania dziecka.

Istotnym parametrem jest także duży zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi aż 5,5 l. Oznacza to, że przy maksymalnej wydajności pracy osuszacza, zbiornik trzeba opróżniać niespełna 4 razy na dobę. Warto również zaznaczyć, że ADH701 wyposażony został w funkcję ciągłego odpływu wody. Pozwala ona na podłączenie do urządzenia przewodu, którym kondensat odprowadza siębezpośrednio do kanalizacji, bez konieczności korzystania ze zbiornika.

Dwa wyświetlacze LED, znajdujące się na panelu sterowania i przedniej ścianie urządzenia, prezentujące m.in. poziom wilgoci, a także funkcje automatycznego odmrażania i wyłączenia, w razie przepełniania zbiornika, pozwalają na stałe monitorowanie osuszacza i jego bezpieczną pracę.

Model ADH701 wyposażony został w filtr, dzięki którym oddychanie osuszonym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem, z pewnością będzie jeszcze bardziej komfortowe.


**
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci